0
/
משלוח חינם בקנייה מעל 300 ש"ח | מוזמנים לבקר בחנות בכפר שמריהו
משלוח חינם
בקנייה מעל 300 ש"ח

תנאי השימוש

השימוש באתר זה מותנה בקבלת התנאים בתקנון.

כל המשתמש באתר זה מתחייב כי לא תהא לו כל תלונה ו/או טענה ו/או תביעה במישרין ו/או בעקיפין כנגד המפעיל ו/או בעלי האתר ו/או מי מטעמם (להלן: “האתר”). רשאי לקנות באתר כל אדם מגיל 18 ומעלה.

אספקת המוצרים תתבצע ע”פ תנאי המשלוח הבאים: דואר רשום  עד 30 ימי עסקים מיום הוצאת המשלוח.  שליח עד שלושה ימי עסקים מיום הוצאת המשלוח. ייתכנו שינויים במועד האספקה שאינן תלויים בנו ואין אנו ערבים לזמן אספקה זה. אספקת המוצר וטיבו יהיו תחת אחריות האתר.

היה ומוצר אשר הוזמן אזל מן המלאי, תשלח הודעה ללקוח לכתובת הדואר האלקטרוני שנמסרה עם ההזמנה או באמצעות הטלפון. האתר לא יישא באחריות למועד אספקת המוצרים ו/או לטיבם.

היה ותחול טעות בהדפסה ו/או בתיאור המוצר ו/או במחיר המוצר ו/או בתנאי התשלום ו/או בתמונת המוצר ו/או בכל פרט אחר יהא האתר רשאי אך לא חייב לבטל את העסקה.

על התקנון יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל, מקום השיפוט הבלעדי לכל עניין הנוגע לתנאי השימוש הינו בתי במשפט במדינת ישראל.

הגנת פרטיות: אנו עושים את מירב המאמצים לשמור על אבטחת האתר וזאת באמצעות שיטות אבטחה מתקדמות. האתר עומד בתקני אבטחה PCI DSS .עם זאת, כל משתמש באתר זה מתחייב שלא תהא לו כל טענה ו/או תלונה ו/או תביעה כנגד האתר ו/או מי מטעמו עקב תקלה אשר תפגע באבטחת האתר. הנהלת האתר מתחייבת שלא להעביר פרטים אישיים של הרוכשים באתר לגורם זר. פרטי כרטיס האשראי לא נרשמים באתר. כל זאת עפ”י חוק הגנת הפרטיות (התשמ”א, 1981).

הלקוח רשאי לבטל את העסקה בכפוף ובהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ”א 1981.

ניתן להחליף או להחזיר מוצר שנרכש באתר בתוך 14 יום ממועד קבלת המוצר . וזאת בתנאי שהוחזר לחנות ברחוב הראשונים 4 כפר שמריהו, באריזתו המקורית ולא נעשה בו שימוש. לא יבוצע זיכוי אלא אם הגיע הלקוח לחנות בתוך המועד האמור ובתנאים האמורים כשבידיו כרטיס האשראי שבבעלותו ואשר באמצעותו בוצעה ההזמנה וכן הקבלה המעידה על ביצוע ההזמנה. ביגוד והנעלה יוחזרו עד 48 שעות מרגע הרכישה.

קיימים מוצרים שאינם ניתנים להחזרה / להחלפה ולגביהם תופיע הערה נפרדת באתר.

נשמח לעמוד לשירותכם ולעזור גם באמצעות הטלפון: 09-9514590, או  Whatsapp  052-8720578

אייקון חץ למעלה
השארו מעודכנים ותהנו מ - 5% הנחה לרכישה ראשונה באתר, לחצו כדי להרשם
התקשרו אלינו כיתבו לנו בוואטסאפ
דלג לתוכןכפתור לפתיחת תפריט נגישותHandicapped logo whiteHandicapped logo black

תפריט נגישות

הצהרת נגישות