0
/
משלוח חינם ברכישה מעל 300 ש"ח | מוזמנים לבקר בחנות בכפר שמריהו
משלוחים חינם
ברכישה מעל 300 ש"ח
מרכז מסחרי כפר שמריהו

תנאי השימוש

השימוש באתר זה מותנה בקבלת התנאים בתקנון.

כל המשתמש באתר זה מתחייב כי לא תהא לו כל תלונה ו/או טענה ו/או תביעה במישרין ו/או בעקיפין כנגד המפעיל ו/או בעלי האתר ו/או מי מטעמם (להלן: “האתר”). רשאי לקנות באתר כל אדם מגיל 18 ומעלה.

אספקת המוצרים תתבצע ע”פ תנאי המשלוח הבאים: דואר רשום  עד 60 ימי עסקים מיום הוצאת המשלוח .  שליח עד שלושה ימי עסקים מיום הוצאת המשלוח, למעט אזורים חריגים וערים רחוקות, קיבוצים ומושבים בהם החלוקה תעשה פעמיים בשבוע בלבד. ייתכנו שינויים במועד האספקה שאינן תלויים בנו ואין אנו ערבים לזמן אספקה זה. אספקת המוצר וטיבו יהיו תחת אחריות האתר. ייתכנו עיכובים בזמני מסירת משלוחים בחגי ישראל, חגי השופינג נובמבר ודצמבר.

היה ומוצר אשר הוזמן אזל מן המלאי, תשלח הודעה ללקוח לכתובת הדואר האלקטרוני שנמסרה עם ההזמנה או באמצעות הטלפון. האתר לא יישא באחריות למועד אספקת המוצרים ו/או לטיבם.

היה ותחול טעות בהדפסה ו/או בתיאור המוצר ו/או במחיר המוצר ו/או בתנאי התשלום ו/או בתמונת המוצר ו/או בכל פרט אחר יהא האתר רשאי אך לא חייב לבטל את העסקה.

על התקנון יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל, מקום השיפוט הבלעדי לכל עניין הנוגע לתנאי השימוש הינו בתי במשפט במדינת ישראל.

הגנת פרטיות: אנו עושים את מירב המאמצים לשמור על אבטחת האתר וזאת באמצעות שיטות אבטחה מתקדמות. האתר עומד בתקני אבטחה PCI DSS .עם זאת, כל משתמש באתר זה מתחייב שלא תהא לו כל טענה ו/או תלונה ו/או תביעה כנגד האתר ו/או מי מטעמו עקב תקלה אשר תפגע באבטחת האתר. הנהלת האתר מתחייבת שלא להעביר פרטים אישיים של הרוכשים באתר לגורם זר. פרטי כרטיס האשראי לא נרשמים באתר. כל זאת עפ”י חוק הגנת הפרטיות (התשמ”א, 1981).

הלקוח רשאי לבטל את העסקה בכפוף ובהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ”א 1981.

ניתן להחליף או להחזיר מוצר שנרכש באתר בתוך 14 יום ממועד קבלת המוצר . וזאת בתנאי שהוחזר לחנות ברחוב הראשונים 4 כפר שמריהו, באריזתו המקורית ולא נעשה בו שימוש. לא יבוצע זיכוי אלא אם הגיע הלקוח לחנות בתוך המועד האמור ובתנאים האמורים כשבידיו כרטיס האשראי שבבעלותו ואשר באמצעותו בוצעה ההזמנה וכן הקבלה המעידה על ביצוע ההזמנה. ביגוד והנעלה יוחזרו עד 48 שעות מרגע הרכישה.

החברה ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים לנזק ישיר ו/או עקיף שיגרם כתוצאה משימוש בשירות ו/או שימוש במוצר שנרכש באתר, והאמור בו או מוצג בו, אינו מהווה חוות דעת מקצועית. כל מידע שיימסר או כל תוכן שיופיע בכל אחד מן הפורומים, אינו מהווה ייעוץ מקצועי, המלצה או חוות דעת כזו או אחרת. כלומר, האחריות על השימוש במידע שיימצא בפורום הוא על המשתמש בלבד.

קיימים מוצרים שאינם ניתנים להחזרה / להחלפה ולגביהם תופיע הערה נפרדת באתר.

נשמח לעמוד לשירותכם ולעזור גם באמצעות הטלפון: 09-9514590, או  Whatsapp  052-8720578

שעות פעילות החנות בכפר שמריהו:

א’-ה’: 09:00-18:30

ו’: 09:00-15:00

כתובתינו:

הראשונים 2

מרכז מסחרי

כפר שמריהו

contact@tuty.co.il

 

אייקון חץ למעלה
השארו מעודכנים ותהנו מ - 5% הנחה לרכישה ראשונה באתר, לחצו כדי להרשם
התקשרו אלינו כיתבו לנו בוואטסאפ
דלג לתוכןכפתור לפתיחת תפריט נגישותHandicapped logo whiteHandicapped logo black

תפריט נגישות

הצהרת נגישות