0
/
משלוחים חינם ברכישה מעל 200 ש"ח | מוזמנים לבקר בחנות בכפר שמריהו
משלוחים חינם
ברכישה מעל 200 ש"ח
מרכז מסחרי כפר שמריהו

Buttonbag

גילאים

סנן לפי

גילאים

 • Buttonbag ערכת יצירה אביזרי תחפושת פיות פרחים
  21990
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  Buttonbag ערכת יצירה אביזרי תחפושת פיות פרחים

  21990

  Flower Fairy Crown Kit;במזוודה המקסימה הזו;ערכה שבה כל מה שפיות פרחים צריכות להכנת אביזרי התחפושת שלהן. הערכה מיועדת לילדים בגיל 4 ומעלה. יוצרים בה כתרים, שרשראות או סרטי ראש פרפרים;ופרחים;ושרביטים מנצנצים ללפחות שתי פיות, והכל לא צורך בתפירה או גזירה. בערכה 2 כתרים מוזהבים מבריסטול עבה, 2 שרביטים מעץ, 12 פרחי לבד, 24 פרפרי לבד, 18 פרחי לבד דביקים, סרט סטן באורך 6 מטרים, אבני חן דביקות והוראות מאויירות באנגלית ובעברית. מתאים גם;למסיבות וגם לפעילות יצירה אישית.;באטונבאג מעדכנת;אומנות מסורתית לערכות יצירה מרהיבות ומודרניות;לילדים של היום. בכל ערכה כל החומרים והכלים הדרושים;להשלמת הפרויקטים. שרה דאצ’רז ושרה מרקס, שהקימו את באטונבאג ברובע הטקסטיל המסורתי באיסט אנד בלונדון, פועלות כיום מויילס, שם הן מעצבות, יוצרות ובודקות;כל פרויקט, וכותבות את ההוראות לו בידיעה כמה חשוב לילדים המשפט “ראו מה הכנתי!”.

 • Buttonbag ערכת יצירה בובות חברות קשת בענן
  13990
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  Buttonbag ערכת יצירה בובות חברות קשת בענן

  13990

  Rainbow Friends Doll Making Kit;במזוודה זו ערכה להכנת שש בובות חברות קשת בענן מקסימות. הכינו אותן מבדי לבד, חרוזי עץ ומנקי מקטרות גמישים. אין צורך בגזירה או תפירה. הכינו אותן עם חברים, תנו אותן לחברים או הפכו אותן לבובות המלוות שלכן. מושלמות למשחקי דמיון, סיפור סיפורים וביטוי מחשבות. מתאים לפעילות במסיבות וכמתנה בהן.;בערכה חלקי לבד חתוכים לשמלות, חרוזי עץ, שני סוגי מנקי מקטרות, חוטי רקמה לשיער, חוט אלסטי, אבני חן דביקות לקישוט והוראות מאויירות בעברית ובאנגלית.הקליקו לhref=”https://youtu.be/1Tu_SmQ-xus” target=”_blank”>סרטון ערכת יצירה בובות חברות קשת בענן;באטונבאג מעדכנת;אומנות מסורתית לערכות יצירה מרהיבות ומודרניות;לילדים של היום. בכל ערכה כל החומרים והכלים הדרושים;להשלמת הפרויקטים. שרה דאצ’רז ושרה מרקס, שהקימו את באטונבאג ברובע הטקסטיל המסורתי באיסט אנד בלונדון, פועלות כיום מויילס, שם הן מעצבות, יוצרות ובודקות;כל פרויקט, וכותבות את ההוראות לו בידיעה כמה חשוב לילדים המשפט “ראו מה הכנתי!”.

 • Buttonbag ערכת יצירה לילדים צמידי חברות
  10990
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  Buttonbag ערכת יצירה לילדים צמידי חברות

  10990

  Friendship Bracelet Kit;ערכת יצירה של צמידי חברות עם תליוני צ’ארם עם הוראות שעושות את כל ההבדל. ההוראות נוצרו בשיתוף עם קבוצת ילדים, ונוסו פעמים רבות על ידי ילדים (ומבוגרים). בערכה הדרכות מאויירות בעברית ובאנגלית ל-3 סוגי קשרים, 12 חוטי רקמה שמספיקים להרבה צמידים ו-12 תליונים. בואו להכין צמידים לבני משפחה וחברים. מתאים לגם למסיבות. ארוז בקופסת מתנה בצורת גליל מעוצב.;;באטונבאג מעדכנת;אומנות מסורתית לערכות יצירה מרהיבות ומודרניות;לילדים של היום. בכל ערכה כל החומרים והכלים הדרושים;להשלמת הפרויקטים. שרה דאצ’רז ושרה מרקס, שהקימו את באטונבאג ברובע הטקסטיל המסורתי באיסט אנד בלונדון, פועלות כיום מויילס, שם הן מעצבות, יוצרות ובודקות;כל פרויקט, וכותבות את ההוראות לו בידיעה כמה חשוב לילדים המשפט “ראו מה הכנתי!”.

 • Buttonbag ערכת יצירת פונפונים
  21990
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  Buttonbag ערכת יצירת פונפונים

  21990

  Buttonbag;Pompom Making Suitcase Kit;;במזוודה המקסימה הזו;ערכה שבה כל מה שצריך כדי להכין;עשרות פונפונים. יש בה 3 מתקנים ליצור באופן פשוט;פונפונים ב-3 גדלים שונים. למדו ליצור פונפונים בצורת פירות, יצורים חמודים, שרשראות, גרלנדות ועוד רעיונות לפי חוברת ההוראות באנגלית ובעברית. בערכה מתקני פונפונים, 6 חבילות צמר, חוטי רקמה ועיניים זזות. מתאים גם למסיבות וגם לפעילות יצירה אישית.הקליקו לhref=”https://youtu.be/mySHpSRRIWo” target=”_blank”>סרטון ערכת הכנת פונפונים;לילדים Buttonbaghref=”https://youtu.be/lfq99LyvWCw” target=”_blank”>.;באטונבאג מעדכנת;אומנות מסורתית לערכות יצירה מרהיבות ומודרניות;לילדים של היום. בכל ערכה כל החומרים והכלים הדרושים;להשלמת הפרויקטים. שרה דאצ’רז ושרה מרקס, שהקימו את באטונבאג ברובע הטקסטיל המסורתי באיסט אנד בלונדון, פועלות כיום מויילס, שם הן מעצבות, יוצרות ובודקות;כל פרויקט, וכותבות את ההוראות לו בידיעה כמה חשוב לילדים המשפט “ראו מה הכנתי!”.

 • Buttonbag ערכת יצירת תכשיטים לילדים
  21990
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  Buttonbag ערכת יצירת תכשיטים לילדים

  21990

  Buttonbag;Jewellery Making Suitcase Kit;;במזוודה המקסימה הזו ערכה;להכנת תכשיטים לילדים צעירים בגילאי 4 ומעלה. יש בה כל מה שצריך כדי ליצור, להשחיל, לתכנן, להתאים,;לגעת ולהדביק בפרוייקטים פשוטים. מעולה למוטוריקה עדינה, לפעילות עם חברים ולמסיבה. בערכה חגיגה של סרטי סאטן צבעוניים, חרוזים, פרחים נדבקים, פרפרי לבד, אבני עיטור דביקות, חוטים אלסטיים, מחט פלסטיק וחישוקים. תוכלו להכין מהם תכשיטים לכם, לחברים, לבובות ודובונים. עקבו אחר ההוראות באנגלית ובעברית או המציאו בעצמכם.;הקליקו לhref=”https://youtu.be/lfq99LyvWCw” target=”_blank”>סרטון ערכת יצירת תכשיטים;לילדים Buttonbag.;באטונבאג מעדכנת;אומנות מסורתית לערכות יצירה מרהיבות ומודרניות;לילדים של היום. בכל ערכה כל החומרים והכלים הדרושים;להשלמת הפרויקטים. שרה דאצ’רז ושרה מרקס, שהקימו את באטונבאג ברובע הטקסטיל המסורתי באיסט אנד בלונדון, פועלות כיום מויילס, שם הן מעצבות, יוצרות ובודקות;כל פרויקט, וכותבות את ההוראות לו בידיעה כמה חשוב לילדים המשפט “ראו מה הכנתי!”.

 • Buttonbag ערכת סריגה גדולה לילדים
  31990
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  Buttonbag ערכת סריגה גדולה לילדים

  31990

  Buttonbag;Bumper Learn to Knit and Crochet Suitcaseבמזוודה המקסימה הזו;ערכה שבה;כל מה שצריך כדי ללמוד לסרוג בשתי מסרגות ובמסרגה אחת. תוכלו ללמוד את הטכניקות הבסיסיות וליצור לפי הדרכות פרוייקטים בסדר קושי עולה. התחילו מהבסיס והמשיכו לכובע עם פונפון, תיק, צעיף, חיות חמודות, ריבועי סבתא ועוד.בערכה 10 חבילות צמר, שני זוגות של מסרגות במבוק בשני גדלים, מסרגה לסריגה במסרגה אחת, מתקן להכנת פונפונים, מספריים וחוברת הוראות באנגלית ובעברית.הקליקו לhref=”https://youtu.be/pFLKEstf_2E” target=”_blank”>סרטון ערכת סריגה גדולה;לילדים Buttonbaghref=”https://youtu.be/lfq99LyvWCw” target=”_blank”>.;באטונבאג מעדכנת;אומנות מסורתית לערכות יצירה מרהיבות ומודרניות;לילדים של היום. בכל ערכה כל החומרים והכלים הדרושים;להשלמת הפרויקטים. שרה דאצ’רז ושרה מרקס, שהקימו את באטונבאג ברובע הטקסטיל המסורתי באיסט אנד בלונדון, פועלות כיום מויילס, שם הן מעצבות, יוצרות ובודקות;כל פרויקט, וכותבות את ההוראות לו בידיעה כמה חשוב לילדים המשפט “ראו מה הכנתי!”.

 • Buttonbag ערכת סריגה לילדים
  21990
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  Buttonbag ערכת סריגה לילדים

  21990

  Buttonbag;Learn to Knit Suitcase Kit;;במזוודה המקסימה הזו ערכה מושלמת ללימוד סריגה בשתי מסרגות לילדים. יש בה כל מה שצריך להכנת;הפרויקטים המוצעים בה,;והיא כוללת הוראות מפורטות באנגלית ובעברית,;עם איורים ותמונות, שמאפשרות לילדים ללמוד להעלות ולהוריד עיניים, לסרוג סריגת ימין וסריגת שמאל, ואז לעבור לסריגת חיות קלות, ארנק ותיק קטנים. למדתם והתאמנתם? אז עכשיו עוברים לסריגת כפפות (ללא אצבעות) וכובע עם פונפון.;יש בה 6 חבילות צמר איכותי, זוג מסרגות במבוק, מחטים מפלסטיק וממתכת, סיכות, מספריים ריבועי לבד וכפתורים.תוכלו לראות בתמונות מה היא כוללת ומה ניתן להכין בה.הקליקו לhref=”https://youtu.be/fq2y2YtQMlQ” target=”_blank”>סרטון ערכת סריגה;לילדים Buttonbag.;באטונבאג מעדכנת;אומנות מסורתית לערכות יצירה מרהיבות ומודרניות;לילדים של היום. בכל ערכה כל החומרים והכלים הדרושים;להשלמת הפרויקטים. שרה דאצ’רז ושרה מרקס, שהקימו את באטונבאג ברובע הטקסטיל המסורתי באיסט אנד בלונדון, פועלות כיום מויילס, שם הן מעצבות, יוצרות ובודקות;כל פרויקט, וכותבות את ההוראות לו בידיעה כמה חשוב לילדים המשפט “ראו מה הכנתי!”.

 • Buttonbag ערכת סריגה לילדים כלב תחש
  14990
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  Buttonbag ערכת סריגה לילדים כלב תחש

  14990

  ;Crochet a Sausage Dog Kit;;ערכת סריגה לילדים ליצירת כלב תחש הכי חמוד שיש. את הכלב סורגים במסרגה אחת ואורכו נע בין 14 ס”מ ל-24 ס”מ, תלוי כמה הדוק תסרגו. כולל 6 חבילות צמר, מסרגת מתכת, חומר מילוי, מחט והוראות בעברית ובאנגלית.ארוז בקופסת מתנה בצורת גליל מעוצב.הקליקו לhref=”https://youtu.be/9kgqFPkaEhc” target=”_blank”>סרטון ערכת סריגה לילדים כלב תחש;Buttonbaghref=”https://youtu.be/lfq99LyvWCw” target=”_blank”>.;באטונבאג מעדכנת;אומנות מסורתית לערכות יצירה מרהיבות ומודרניות;לילדים של היום. בכל ערכה כל החומרים והכלים הדרושים;להשלמת הפרויקטים. שרה דאצ’רז ושרה מרקס, שהקימו את באטונבאג ברובע הטקסטיל המסורתי באיסט אנד בלונדון, פועלות כיום מויילס, שם הן מעצבות, יוצרות ובודקות;כל פרויקט, וכותבות את ההוראות לו בידיעה כמה חשוב לילדים המשפט “ראו מה הכנתי!”.

 • Buttonbag ערכת סריגה לילדים צעיף עם פונפונים
  21990
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  Buttonbag ערכת סריגה לילדים צעיף עם פונפונים

  21990

  Buttonbag;Pompom Scarf Knitting Kit;;;במזוודה המקסימה הזו ערכה;להכנת צעיף קל במיוחד לסריגה. כל הצעיף נסרג באותו תך של סריגת עין ימין, ומוסיפים לו פונפונים חמודים.; צמר עבה ורך ומסרגות במבוק עבות מבטיחים סריגה מהירה ופשוטה.;; ;ההוראות מלמדות את הבסיס כך שגם סורגים מתחילים יהנו מהערכה. כולל צמר עבה לצעיף, זוג מסרגות במבוק עבות, מתקן להכנת פונפונים, שלוש חבילות צמר בצבעים שונים לפונפונים, מחט סריגה והוראות באנגלית ובעברית.;באטונבאג מעדכנת;אומנות מסורתית לערכות יצירה מרהיבות ומודרניות;לילדים של היום. בכל ערכה כל החומרים והכלים הדרושים;להשלמת הפרויקטים. שרה דאצ’רז ושרה מרקס, שהקימו את באטונבאג ברובע הטקסטיל המסורתי באיסט אנד בלונדון, פועלות כיום מויילס, שם הן מעצבות, יוצרות ובודקות;כל פרויקט, וכותבות את ההוראות לו בידיעה כמה חשוב לילדים המשפט “ראו מה הכנתי!”.

 • Buttonbag ערכת רקמה לילדים
  21990
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  Buttonbag ערכת רקמה לילדים

  21990

  Buttonbag;Learn to Cross Stitch Suitcase Kit;;במזוודה המקסימה הזו ערכה מושלמת ללימוד רקמה;לילדים. יש בה כל מה שצריך להכנת;הפרויקטים המוצעים בה,;והיא כוללת הוראות מפורטות באנגלית ובעברית,;עם איורים ותמונות, שמאפשרות לילדים ללמוד ולרקום ברמות שונות. הדוגמאות מודפסות הישר על הבדים, כך שגם מתחילים יהנו לרקום אותן. בנוסף לבדים בערכה;חוטי רקמה, חישוקים, מחטים, מספריים ובדי לבד.;מבדי הלבד יוצרים מסגרות ליצירות הרקמה, והופכים אותן לקלמר, מחזיק;מפתחות ועוד. בערכה גם בד רקמה חלק שעליו תוכלו לרקום לפי דוגמה שלכם.תוכלו לראות בתמונות מה היא כוללת ומה ניתן להכין בה.הקליקו לhref=”https://youtu.be/gXHjJrUvEYE” target=”_blank”>סרטון ערכת רקמה לילדים Buttonbag.;באטונבאג מעדכנת;אומנות מסורתית לערכות יצירה מרהיבות ומודרניות;לילדים של היום. בכל ערכה כל החומרים והכלים הדרושים;להשלמת הפרויקטים. שרה דאצ’רז ושרה מרקס, שהקימו את באטונבאג ברובע הטקסטיל המסורתי באיסט אנד בלונדון, פועלות כיום מויילס, שם הן מעצבות, יוצרות ובודקות;כל פרויקט, וכותבות את ההוראות לו בידיעה כמה חשוב לילדים המשפט “ראו מה הכנתי!”.

 • Buttonbag ערכת תפירה ורקמה גדולה לילדים
  31990
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  Buttonbag ערכת תפירה ורקמה גדולה לילדים

  31990

  Bumper Sewing and Embroidery Suitcase;במזוודה המקסימה הזו;ערכה שבה כל מה שצריך כדי ללמוד תפירה ורקמה. תוכלו ללמוד תכים בסיסיים של תפירה ורקמה;וליצור לפי הדרכות פיל, לב, ציפורים, תמונות רקומות ועוד. דוגמאות הרקמה מודפסות על הבדים כך שגם מתחילים יהנו לרקום את התמונות.;בערכה בדים מודפסים וחלקים, בדי רקמה, חישוקי עץ, מספריים, מחטים, סיכות, חוטי תפירה ורקמה, סרטים, כפתורים;וחוברת הוראות באנגלית ובעברית.הקליקו לhref=”https://youtu.be/pFLKEstf_2E” target=”_blank”>סרטון ערכת תפירה ורקמה גדולה;לילדים Buttonbaghref=”https://youtu.be/lfq99LyvWCw” target=”_blank”>.;באטונבאג מעדכנת;אומנות מסורתית לערכות יצירה מרהיבות ומודרניות;לילדים של היום. בכל ערכה כל החומרים והכלים הדרושים;להשלמת הפרויקטים. שרה דאצ’רז ושרה מרקס, שהקימו את באטונבאג ברובע הטקסטיל המסורתי באיסט אנד בלונדון, פועלות כיום מויילס, שם הן מעצבות, יוצרות ובודקות;כל פרויקט, וכותבות את ההוראות לו בידיעה כמה חשוב לילדים המשפט “ראו מה הכנתי!”.

 • Buttonbag ערכת תפירה לילדים
  21990
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  Buttonbag ערכת תפירה לילדים

  21990

  Buttonbag;Learn to Sew Suitcase Kit;במזוודה המקסימה הזו ערכה מושלמת ללימוד תפירה לילדים. יש בה כל מה שצריך להכנת הפרויקטים המוצעים בה, והיא כוללת הוראות מפורטות באנגלית ובעברית,;עם איורים ותמונות, שמאפשרות לילדים ללמוד את הבסיס ולהתקדם ליצירת פיל מלבד, סיכות קישוט של חתול וכלב, ארנקון ותיק שרוך קטן, פאץ’ חד קרן ועוד.;יש בה אוסף של בדי כותנה, בדי לבד, מספריים, קיט מחטים, סיכות, חוטי רקמה ותפירה, סרט, כפתורים, חלקי גב לסיכות, דוגמאות גזירה וחומר מילוי.;תוכלו לראות בתמונות מה היא כוללת ומה ניתן להכין בה.הקליקו לhref=”https://youtu.be/atrfEIjBn1g” target=”_blank”>סרטון ערכת תפירה לילדים Buttonbag.;באטונבאג מעדכנת;אומנות מסורתית לערכות יצירה מרהיבות ומודרניות;לילדים של היום. בכל ערכה כל החומרים והכלים הדרושים;להשלמת הפרויקטים. שרה דאצ’רז ושרה מרקס, שהקימו את באטונבאג ברובע הטקסטיל המסורתי באיסט אנד בלונדון, פועלות כיום מויילס, שם הן מעצבות, יוצרות ובודקות;כל פרויקט, וכותבות את ההוראות לו בידיעה כמה חשוב לילדים המשפט “ראו מה הכנתי!”.

 • Buttonbag ערכת תפירה לילדים חברים ישנוניים
  13990
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  Buttonbag ערכת תפירה לילדים חברים ישנוניים

  13990

  Sleepy Friends Key Ring;Kit;במזוודה זו ערכה שיש בה כל;מה שצריך להכנת שלוש חיות יער ישנוניות.;היא מתאימה גם למתחילים ויש בה חלקי לבד חתוכים להכנת שועל, ינשוף וקיפוד, חומר מילוי, חוטי תפירה, סט מחטים;והוראות מאויירות בעברית ובאנגלית. יש בה גם טבעות תופסנים אם תבחרו להפוך אותם למחזיקי מפתחות. הכינו אותם עם חברים, תנו אותם לחברים ושחקו בהם. מתאים גם לפעילות במסיבה.;;באטונבאג מעדכנת;אומנות מסורתית לערכות יצירה מרהיבות ומודרניות;לילדים של היום. בכל ערכה כל החומרים והכלים הדרושים;להשלמת הפרויקטים. שרה דאצ’רז ושרה מרקס, שהקימו את באטונבאג ברובע הטקסטיל המסורתי באיסט אנד בלונדון, פועלות כיום מויילס, שם הן מעצבות, יוצרות ובודקות;כל פרויקט, וכותבות את ההוראות לו בידיעה כמה חשוב לילדים המשפט “ראו מה הכנתי!”.

 • Buttonbag ערכת תפירה לילדים חתלתולים
  13990
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  Buttonbag ערכת תפירה לילדים חתלתולים

  13990

  Kitten Crew Sewing Kit;במזוודה זו ערכה שבה כל מה שצריך;להכנת צוות של שלושה חתולים חמודים. היא מתאימה גם למתחילים ויש בה חלקי לבד חתוכים, חומר מילוי, חוטי תפירה, חוט רקמה, סט מחטים והוראות מאויירות בעברית ובאנגלית.;באטונבאג מעדכנת;אומנות מסורתית לערכות יצירה מרהיבות ומודרניות;לילדים של היום. בכל ערכה כל החומרים והכלים הדרושים;להשלמת הפרויקטים. שרה דאצ’רז ושרה מרקס, שהקימו את באטונבאג ברובע הטקסטיל המסורתי באיסט אנד בלונדון, פועלות כיום מויילס, שם הן מעצבות, יוצרות ובודקות;כל פרויקט, וכותבות את ההוראות לו בידיעה כמה חשוב לילדים המשפט “ראו מה הכנתי!”.

 • Buttonbag ערכת תפירה לילדים עכברונים
  13990
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  Buttonbag ערכת תפירה לילדים עכברונים

  13990

  Mouse House Sewing;Kit;במזוודה זו ערכה שזכתה בפרס מגזין ג’וניור על העיצוב הטוב ביותר למוצר. בערכה זו כל מה שצריך להכנת חבורת עכברונים מקסימה.;היא מתאימה גם למתחילים ויש בה 18 עיגולי לבד חתוכים שמתאימים להכנת 6 עכברונים ו-2 חריצי גבינה, חומר מילוי, חוטים, סט מחטים;והוראות מאויירות בעברית ובאנגלית. הכינו אותם עם חברים, תנו אותם לחברים ושחקו בהם. מתאים גם לפעילות במסיבה.;הקליקו לhref=”https://youtu.be/1Tu_SmQ-xus” target=”_blank”>סרטון ערכת;href=”https://youtu.be/9OcgWnwvnIQ” target=”_blank”>תפירה לילדים עכברונים.;באטונבאג מעדכנת;אומנות מסורתית לערכות יצירה מרהיבות ומודרניות;לילדים של היום. בכל ערכה כל החומרים והכלים הדרושים;להשלמת הפרויקטים. שרה דאצ’רז ושרה מרקס, שהקימו את באטונבאג ברובע הטקסטיל המסורתי באיסט אנד בלונדון, פועלות כיום מויילס, שם הן מעצבות, יוצרות ובודקות;כל פרויקט, וכותבות את ההוראות לו בידיעה כמה חשוב לילדים המשפט “ראו מה הכנתי!”.

 • Buttonbag ערכת תפירה לילדים פינגווינים
  13990
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  Buttonbag ערכת תפירה לילדים פינגווינים

  13990

  Rainbow Friends Doll Making Kit;במזוודה מקסימה זו;ערכה שבה כל מה שצריך;לתפירת משפחת פיגווינים: שני פינגווינים בוגרים ופינגווין קטן. היא מתאימה גם למתחילים, ויש בה חלקי לבד חתוכים, חוטי תפירה, חוט רקמה, כפתורים, סט מחטים והוראות מאויירות באנגלית ובעברית.הקליקו לhref=”https://youtu.be/npmeVyGJj14″ target=”_blank”>סרטון ערכת תפירה לילדים פינגווינים.;באטונבאג מעדכנת;אומנות מסורתית לערכות יצירה מרהיבות ומודרניות;לילדים של היום. בכל ערכה כל החומרים והכלים הדרושים;להשלמת הפרויקטים. שרה דאצ’רז ושרה מרקס, שהקימו את באטונבאג ברובע הטקסטיל המסורתי באיסט אנד בלונדון, פועלות כיום מויילס, שם הן מעצבות, יוצרות ובודקות;כל פרויקט, וכותבות את ההוראות לו בידיעה כמה חשוב לילדים המשפט “ראו מה הכנתי!”.

סנן לפי

גילאים

אייקון חץ למעלה
השארו מעודכנים ותהנו מ - 5% הנחה לרכישה ראשונה באתר, לחצו כדי להרשם
התקשרו אלינו כיתבו לנו בוואטסאפ
דלג לתוכןכפתור לפתיחת תפריט נגישותHandicapped logo whiteHandicapped logo black

תפריט נגישות

הצהרת נגישות