0
/
משלוח חינם בקנייה מעל 300 ש"ח | מוזמנים לבקר בחנות בכפר שמריהו
משלוח חינם
בקנייה מעל 300 ש"ח

Orange Tree Toys

גילאים

סנן לפי

גילאים

 • פאזל מעץ מספרים – דולפין
  6990
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  פאזל מעץ מספרים – דולפין

  6990

  פאזל דולפין מחלקי עץ עבים וצבעוניים. על החלקים מצויינים מספרים מ-1 עד 5 ניתן להרכיב לפי סדר המספרים או בסדר חופשי ואז לעבור על המספרים בפאזל המורכב.לראיה מרחבית מוטוריקה עדינה וללימוד מספרים. חלקי עץ עבים לידיים קטנקטנות.גודל הפאזל:גודל הקופסה: 27 סמ 16.5סמ 5 סמ.החברה הבריטית Orange Tree Toys יוצרת צעצועי עץ איכותיים הצבועים בצבעים לא רעילים. העיצובים שלהם שואבים מהתרבות והמסורת האנגלית ובצעצועים לגיל הרך משולבים אלמנטים צבעוניים קלאסיים. המוצרים ארוזים באריזות מתנה יפות מקרטון שגם שומרות על הצעצועים לאורך זמן.

 • פאזל מעץ מספרים – פוני
  6990
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  פאזל מעץ מספרים – פוני

  6990

  פאזל פוני מחלקי עץ עבים וצבעוניים. על החלקים מצויינים מספרים מ-1 עד 5 ניתן להרכיב לפי סדר המספרים או בסדר חופשי ואז לעבור על המספרים בפאזל המורכב.לראיה מרחבית מוטוריקה עדינה וללימוד מספרים. חלקי עץ עבים לידיים קטנקטנות.גודל הפאזל:גודל הקופסה: 24.5 סמ 25 סמ 5 סמ.החברה הבריטית Orange Tree Toys יוצרת צעצועי עץ איכותיים הצבועים בצבעים לא רעילים. העיצובים שלהם שואבים מהתרבות והמסורת האנגלית ובצעצועים לגיל הרך משולבים אלמנטים צבעוניים קלאסיים. המוצרים ארוזים באריזות מתנה יפות מקרטון שגם שומרות על הצעצועים לאורך זמן.

 • פאזל מעץ צ’אנקי צורות וחיות חוה
  8990
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  פאזל מעץ צ’אנקי צורות וחיות חוה

  8990

  פאזל צ’אנקי שבו מתאימים ומניחים במקום המתאים על מגש חלקי עץ בצורות שונות עם איורי חיות. מפתחים מוטוריקה עדינה מתאימים צורות ולומדים על צבעים חיות וצורות.גודל פאזל:גודל קופסא: 29.5 סמ 22 סמ 5 סמ.החברה הבריטית Orange Tree Toys יוצרת צעצועי עץ איכותיים הצבועים בצבעים לא רעילים. העיצובים שלהם שואבים מהתרבות והמסורת האנגלית ובצעצועים לגיל הרך משולבים אלמנטים צבעוניים קלאסיים. המוצרים ארוזים באריזות מתנה יפות מקרטון שגם שומרות על הצעצועים לאורך זמן.

 • זוג מכוניות מרוץ מעץ
  9990
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  זוג מכוניות מרוץ מעץ

  999

  צמד מכוניות מירוץ מעץ. עם גלגלים שחורים ונהגים ; צבועוניות ומלהיבות ; למשחקי מירוץ ראשונים.מימדי כל מכונית: 10.5 סמ ; 7 סמ ; 8 סמ. לא ניתן להוציא את הנהגים מהמכונית.מימדי קופסה: 26 סמ ; 10 סמ ; 8 סמ.

 • מגדל טבעות מעץ – עכבר ורוד
  10990
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  מגדל טבעות מעץ – עכבר ורוד

  1099

  צעצוע התפתחות קלאסי מעץ. טבעות עץ צבועות ביד להשחלה לפי גודל ; וראש אריה עם רעמת לבד להשלמת ההרכבה. מושלם לידיים קטנות ; לפיתוח קורדינציה.

 • פאזל מעץ ענק – חתול אותיות
  14990
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  פאזל מעץ ענק – חתול אותיות

  1499

  פאזל חתול ענק (אורכו 56 סמ!) מחלקי עץ עבים וצבעוניים. על החלקים מצויינות האותיות האגליות. לראיה מרחבית וללימוד אותיות אנגליות.הוא פשוט יפייפה.

 • שלוש חיות מעץ על גלגלים – ג’ונגל
  7590
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  שלוש חיות מעץ על גלגלים – ג’ונגל

  7590

  שלוש חיות עץ מקסימות על גלגלים. קוף ; קרוקודיל ואריה ; לאחיזה בידיים צעירות למשחק ; עידוד זחילה ; ושיטוט בבית.גובה החיות: 6.3 סמ.מימדי קופסה: 27 סמ ; 10.5 סמ ; 7 החברה הבריטית Orange Tree Toys יוצרת צעצועי עץ איכותיים הצבועים בצבעים לא רעילים. העיצובים שלהם שואבים מהתרבות והמסורת האנגלית ; ובצעצועים לגיל הרך משולבים אלמנטים צבעוניים קלאסיים. המוצרים ארוזים באריזות מתנה יפות מקרטון ; שגם שומרות על הצעצועים לאורך זמן.

סנן לפי

גילאים

אייקון חץ למעלה
השארו מעודכנים ותהנו מ - 5% הנחה לרכישה ראשונה באתר, לחצו כדי להרשם
התקשרו אלינו כיתבו לנו בוואטסאפ
דלג לתוכןכפתור לפתיחת תפריט נגישותHandicapped logo whiteHandicapped logo black

תפריט נגישות

הצהרת נגישות