0
/
משלוחים חינם ברכישה מעל 200 ש"ח | מוזמנים לבקר בחנות בכפר שמריהו
משלוחים חינם
ברכישה מעל 200 ש"ח
מרכז מסחרי כפר שמריהו

Priddy Books

גילאים

סנן לפי

גילאים

 • משחק למידה ראשון לתינוק חוה
  6990
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  משחק למידה ראשון לתינוק חוה

  6990

  Little Baby Learns Farmמשחק ראשון של למידה והתאמה לתינוק. מניחים12 חלקים של חיות, אביזרים וכלי רכב הנמצאים בחוהבשקעים המתאימים להםעל פני 4 דפי קרטון, ומכירים עוד 4 עצמים המופעים בתמונות ללא שקעים. החלקים יכולים לשמש גם כפלאש קארד, כרטיסי למידה.כשמסיימים שומרים את החלקים בתא השקוף, עד לפעם הבאה.בשפה האנגלית.רוג’ר פרידי הקים את בית ההוצאה לאור שלו כדי ליצור ספרי למידה מרתקים לתינוקות ולילדים צעירים. Priddy Books מעצבים ספרים חכמים שמציתים סקרנות ויצירתיות, ומעודדים התפתחות ילדים והיכרות שלהם עם העולם סביבם.

 • משחק למידה ראשון לתינוק משאיות
  6990
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  משחק למידה ראשון לתינוק משאיות

  6990

  Little Baby Learns: Trucksמשחק ראשון של למידה והתאמה לתינוק. מניחים12 חלקים של כלי רכבבשקעים המתאימים להםעל פני 4 דפי קרטון, ומכירים עוד 4 כלי תחבורההמופעים בתמונות ללא שקעים. החלקים יכולים לשמש גם כפלאש קארד, כרטיסי למידה.כשמסיימים שומרים את החלקים בתא השקוף, עד לפעם הבאה.בשפה האנגלית.רוג’ר פרידי הקים את בית ההוצאה לאור שלו כדי ליצור ספרי למידה מרתקים לתינוקות ולילדים צעירים. Priddy Books מעצבים ספרים חכמים שמציתים סקרנות ויצירתיות, ומעודדים התפתחות ילדים והיכרות שלהם עם העולם סביבם.

 • משחק למידה ראשון מילים ראשונות
  9990
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  משחק למידה ראשון מילים ראשונות

  9990

  First Learning Play Sets First Wordsמשחק ראשון של התאמה. מניחים12 חלקים של עצמים מהעולם הסובב את הילדבשקעים המתאימים להםעל פני 3 דפי קרטון, ומכירים אותם ו-12 פריטים נוספים המוצגיםבדפים. החלקים יכולים לשמש גם בפלאש קארד, כרטיסי למידה.כשמסיימים שומרים את החלקים בתא השקוף, עד לפעם הבאה.בשפה האנגלית.רוג’ר פרידי הקים את בית ההוצאה לאור שלו כדי ליצור ספרי למידה מרתקים לתינוקות ולילדים צעירים. Priddy Books מעצבים ספרים חכמים שמציתים סקרנות ויצירתיות, ומעודדים התפתחות ילדים והיכרות שלהם עם העולם סביבם.

 • משחק למידה ראשון צבעים
  9990
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  משחק למידה ראשון צבעים

  9990

  First Learning Play Set Coloursמשחק ראשון של התאמה. מניחים12 חלקים של עצמים בשקעים המתאימים להםעל פני 3 דפי קרטון, לומכירים אותם ו-12 פריטים נוספים המוצגיםבדפים. העצמים מסודרים לפי צבעים, והחלקים יכולים לשמש גם בפלאש קארד, כרטיסי למידה.כשמסיימים שומרים את החלקים בתא השקוף, עד לפעם הבאה.בשפה האנגלית.רוג’ר פרידי הקים את בית ההוצאה לאור שלו כדי ליצור ספרי למידה מרתקים לתינוקות ולילדים צעירים. Priddy Books מעצבים ספרים חכמים שמציתים סקרנות ויצירתיות, ומעודדים התפתחות ילדים והיכרות שלהם עם העולם סביבם.

 • משחק למידה ראשון תחבורה
  9990
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  משחק למידה ראשון תחבורה

  9990

  First Learning Play Set Things That Goמשחק ראשון של התאמה. מניחים12 חלקים של כלי תחבורה בשקעים המתאימים להןעל פני 3 דפי קרטון, ומכירים אותם ועוד 12 כלי תחבורה נוספיםהמוצגיםבדפים. החלקים יכולים לשמש גם בפלאש קארד, כרטיסי למידה.כשמסיימים שומרים את החלקים בתא השקוף, עד לפעם הבאה.בשפה האנגלית.רוג’ר פרידי הקים את בית ההוצאה לאור שלו כדי ליצור ספרי למידה מרתקים לתינוקות ולילדים צעירים. Priddy Books מעצבים ספרים חכמים שמציתים סקרנות ויצירתיות, ומעודדים התפתחות ילדים והיכרות שלהם עם העולם סביבם.

 • ספר מישוש מספרים See, Touch, Feel 123
  7990
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  ספר מישוש מספרים See, Touch, Feel 123

  799

  ספר מישוש ראשון לתינוק שתוכנן לעורר סקרנות דרך משחק סנסורי. תמונות צבעוניות של ילדים, חיות ועצמים, שמזמינות את הילד לגעת בהן ולחוש את התמונות המורמות, שבילי אצבעות וטקסטורות מעניינות. כשהילד מתעניין וסקרן, לימוד מספרים, כמויות, מניהושמות עצם הופך משמעותי יותר.כשהתינוק גדל, הספר מעודד התפתחות שפה ומוטוריקה עדינה, ומאפשר דרכים חדשות לחוות אותו.16 עמודים קשיחים, באנגלית.רוג’ר פרידי הקים את בית ההוצאה לאור שלו כדי ליצור ספרי למידה מרתקים לתינוקות ולילדים צעירים. Priddy Books מעצבים ספרים חכמים שמציתים סקרנות ויצירתיות, ומעודדים התפתחות ילדים והיכרות שלהם עם העולם סביבם.

 • מחפשים חפצים בגן
  5590
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  מחפשים חפצים בגן

  559

  My Busy Backpack ספר מקסים של חפש ומצא, שתורם גם בהכנה לגן ולכיתות הנמוכות.ספר מעוצב עם כתיק גן עם ידית נשיאה ופתחים שיוצרים את הידית ואת קווי המתאר של חפצים שיש למצוא. בכל תמונה סצינה מהגן או מכיתה א, ובה מחפשים ומוצאים חמישה מכל החפץ הקדמי בחלון: חמישה ספרים, חמישה כדורים, וכו.כיף לקחת את הספר לכל מקום כשמחזיקים אותו בידית, כיף לדפדף, לחפש, למצוא ולספור, וכיף להתרגל עוד קצת לגן ולבית הספר.רוג’ר פרידי הקים את בית ההוצאה לאור שלו כדי ליצור ספרי למידה מרתקים לתינוקות ולילדים צעירים. Priddy Books מעצבים ספרים חכמים שמציתים סקרנות ויצירתיות, ומעודדים התפתחות ילדים והיכרות שלהם עם העולם סביבם.

 • ספר גדול של 100 מספרים ראשונים
  6590
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  ספר גדול של 100 מספרים ראשונים

  659

  First 100 Words – Numbersספר גדול של מילים ראשונות לתינוק ולפעוטות. לומדים להכיר את העולם שלנובאמצעות תמונות ראליות שמקלות על הזיהויוההכרות עם מילים חדשות. התמונות והמילים מסודרות לפי נושאים, הצבעים בולטים והעמודים קשיחים ומתאימים לתינוקות ולפעוטות.14 עמודים קשיחים, באנגלית.רוג’ר פרידי הקים את בית ההוצאה לאור שלו כדי ליצור ספרי למידה מרתקים לתינוקות ולילדים צעירים. Priddy Books מעצבים ספרים חכמים שמציתים סקרנות ויצירתיות, ומעודדים התפתחות ילדים והיכרות שלהם עם העולם סביבם.

 • ספר כיסויים גדול של 100 מספרים ראשונים
  7590
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  ספר כיסויים גדול של 100 מספרים ראשונים

  759

  First 100 Lift The Flap Numbersספר גדול עם כיסויים של מילים ראשונות לתינוק ולפעוטות. לומדים להכיר את העולם שלנובאמצעות תמונות ראליות שמקלות על הזיהויוההכרות עם מילים חדשות. התמונות והמילים מסודרות לפי נושאים, הצבעים בולטים והעמודים קשיחים ומתאימים לתינוקות ולפעוטות. בספר כ-50 כיסויים להרמה, לילדים סקרניים שיהנו לגלות עוד ועוד תמונות מתחתם.14 עמודים קשיחים, באנגלית.רוג’ר פרידי הקים את בית ההוצאה לאור שלו כדי ליצור ספרי למידה מרתקים לתינוקות ולילדים צעירים. Priddy Books מעצבים ספרים חכמים שמציתים סקרנות ויצירתיות, ומעודדים התפתחות ילדים והיכרות שלהם עם העולם סביבם.

 • ספר משחק המתנות של סנטה
  5990
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  ספר משחק המתנות של סנטה

  599

  Santa’s Giftsספר משחק מקסים שבו מזיזים חלקים בתמונה או מרימים בה כיסויים, ומגלים מה סנטה נתן כמתנה לכל חיה. בסוף הספר, בתמונה מעוטרת בעיטורים כסופים, מגלים מה מקבל אייל הקוטב.בשפה האנגלית.רוג’ר פרידי הקים את בית ההוצאה לאור שלו כדי ליצור ספרי למידה מרתקים לתינוקות ולילדים צעירים. Priddy Books מעצבים ספרים חכמים שמציתים סקרנות ויצירתיות, ומעודדים התפתחות ילדים והיכרות שלהם עם העולם סביבם.

 • מחפשים מתנות עם המגלשה של סנטה
  4990
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  מחפשים מתנות עם המגלשה של סנטה

  499

  Santa’s Sleigh , , הצטרפו לסנטה כשהוא מחלק מתנות וחפשו וספרו מתנות בצבעים שונים. , רוג’ר פרידי הקים את בית ההוצאה לאור שלו כדי ליצור ספרי למידה מרתקים לתינוקות ולילדים צעירים. Priddy Books מעצבים ספרים חכמים שמציתים סקרנות ויצירתיות, ומעודדים התפתחות ילדים והיכרות שלהם עם העולם סביבם.

 • רחוב סנטה
  4590
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  רחוב סנטה

  459

  Santa Street , סט של שלושה ספרונים קטנים בצורה של בתים: בית פתית השלג, הסדנא של סנטה ובית הג’ינג’ר ברד. , רוג’ר פרידי הקים את בית ההוצאה לאור שלו כדי ליצור ספרי למידה מרתקים לתינוקות ולילדים צעירים. Priddy Books מעצבים ספרים חכמים שמציתים סקרנות ויצירתיות, ומעודדים התפתחות ילדים והיכרות שלהם עם העולם סביבם.

 • PR1159 – היום הצבעוני של דוגי דייב
  5490
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  PR1159 – היום הצבעוני של דוגי דייב

  5490

  Doggy Dave Colourful Day בואו להכיר את הדברים הצבעוניים שדייב הכלב אוהב. בכל תמונה חפצים בצבע אחד, ולשונית למשיכה שמגלה מה מסתתר מתחת לכיסוי. הלשוניות גדולות כך שגם לילדים צעירים יהיה קל למשוך אותן ולראות את התמונה משתנה. כיף להכיר את הצבעים ואת העולם שסביבנו. בשפה האנגלית. רוג’ר פרידי הקים את בית ההוצאה לאור שלו כדי ליצור ספרי למידה מרתקים לתינוקות ולילדים צעירים. Priddy Books מעצבים ספרים חכמים שמציתים סקרנות ויצירתיות, ומעודדים התפתחות ילדים והיכרות שלהם עם העולם סביבם.

 • PR1081 – המילים האהובות על דוגי דייב
  5490
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  PR1081 – המילים האהובות על דוגי דייב

  5490

  Doggy Fun with Words בואו להכיר את הדברים שדייב הכלב אוהב. בכל תמונה אוסף פריטים, כמו מאכלים או כלי רכב, ולשונית למשיכה שמגלה מה מסתתר מתחת לכיסוי. הלשוניות גדולות כך שגם לילדים צעירים יהיה קל למשוך אותן ולראות את התמונה משתנה. כיף להכיר את הצבעים ואת העולם שסביבנו. בשפה האנגלית. רוג’ר פרידי הקים את בית ההוצאה לאור שלו כדי ליצור ספרי למידה מרתקים לתינוקות ולילדים צעירים. Priddy Books מעצבים ספרים חכמים שמציתים סקרנות ויצירתיות, ומעודדים התפתחות ילדים והיכרות שלהם עם העולם סביבם.

 • משחק למידה ראשון חוה
  9990
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  משחק למידה ראשון חוה

  9990

  First Learning Farm Play Set משחק ראשון של התאמה. מניחים 12 חלקים של חיות, אסם וטרקטור בשקעים המתאימים להן על פני 3 דפי קרטון, ומכירים אותן ו-12 פריטים נוספים שנמצאים בחוה המוצגים בדפים. החלקים יכולים לשמש גם בפלאש קארד, כרטיסי למידה. כשמסיימים שומרים את החלקים בתא השקוף, עד לפעם הבאה. בשפה האנגלית. רוג’ר פרידי הקים את בית ההוצאה לאור שלו כדי ליצור ספרי למידה מרתקים לתינוקות ולילדים צעירים. Priddy Books מעצבים ספרים חכמים שמציתים סקרנות ויצירתיות, ומעודדים התפתחות ילדים והיכרות שלהם עם העולם סביבם.

 • PR7551 – משחק למידה ראשון חיות
  9990
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  PR7551 – משחק למידה ראשון חיות

  9990

  First Learning Animals Play Set משחק ראשון של התאמה. מניחים 12 חלקים של תמונות חיות בשקעים המתאימים להן על פני 3 דפי קרטון, ומכירים חיות אלה ואת 12 החיות האחרות המוצגות בדפים. החלקים יכולים לשמש גם בפלאש קארד, כרטיסי למידה. כשמסיימים שומרים את החלקים בתא השקוף, עד לפעם הבאה. בשפה האנגלית. רוג’ר פרידי הקים את בית ההוצאה לאור שלו כדי ליצור ספרי למידה מרתקים לתינוקות ולילדים צעירים. Priddy Books מעצבים ספרים חכמים שמציתים סקרנות ויצירתיות, ומעודדים התפתחות ילדים והיכרות שלהם עם העולם סביבם.

 • PR7568 – משחק למידה ראשון מספרים
  9990
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  PR7568 – משחק למידה ראשון מספרים

  9990

  First Learning Numbers Play Set משחק ראשון של התאמה. מניחים 12 חלקים שעליהם תמונות פריטים בכמויות שבין 1 ל-12 בשקעים המתאימים להן על פני 3 דפי קרטון, ולומדים כמויות, מניה ומספרים. החלקים יכולים לשמש גם בפלאש קארד, כרטיסי למידה. כשמסיימים שומרים את החלקים בתא השקוף, עד לפעם הבאה. בשפה האנגלית. רוג’ר פרידי הקים את בית ההוצאה לאור שלו כדי ליצור ספרי למידה מרתקים לתינוקות ולילדים צעירים. Priddy Books מעצבים ספרים חכמים שמציתים סקרנות ויצירתיות, ומעודדים התפתחות ילדים והיכרות שלהם עם העולם סביבם.

 • PR2924 – ספר גדול של 100 מילים ראשונות
  6490
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  PR2924 – ספר גדול של 100 מילים ראשונות

  6490

  First 100 Words ספר גדול של מילים ראשונות לתינוק ולפעוטות. לומדים להכיר את העולם שלנו באמצעות תמונות ראליות שמקלות על הזיהוי וההכרות עם מילים חדשות. התמונות והמילים מסודרות לפי נושאים, הצבעים בולטים והעמודים קשיחים ומתאימים לתינוקות ולפעוטות. 14 עמודים קשיחים, באנגלית. רוג’ר פרידי הקים את בית ההוצאה לאור שלו כדי ליצור ספרי למידה מרתקים לתינוקות ולילדים צעירים. Priddy Books מעצבים ספרים חכמים שמציתים סקרנות ויצירתיות, ומעודדים התפתחות ילדים והיכרות שלהם עם העולם סביבם.

 • PR9654 – ספר כיסויים גדול של צבעים
  7490
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  PR9654 – ספר כיסויים גדול של צבעים

  7490

  Lift-the-Flap: My First Book of Colours ספר גדול עם כיסויים של מילים ראשונות לתינוק ולפעוטות. לומדים להכיר את העולם שלנו באמצעות תמונות ראליות שמקלות על הזיהוי וההכרות עם מילים חדשות. התמונות והמילים מסודרות לפי נושאים, הצבעים בולטים והעמודים קשיחים ומתאימים לתינוקות ולפעוטות. בספר כ-50 כיסויים להרמה, לילדים סקרניים שיהנו לגלות עוד ועוד תמונות מתחתם. 14 עמודים קשיחים, באנגלית. רוג’ר פרידי הקים את בית ההוצאה לאור שלו כדי ליצור ספרי למידה מרתקים לתינוקות ולילדים צעירים. Priddy Books מעצבים ספרים חכמים שמציתים סקרנות ויצירתיות, ומעודדים התפתחות ילדים והיכרות שלהם עם העולם סביבם.

 • PR9364 – ספר כיסויים גדול של 100 מילים ראשונות
  7490
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  PR9364 – ספר כיסויים גדול של 100 מילים ראשונות

  7490

  First 100 Lift The Flap Words ספר גדול עם כיסויים של מילים ראשונות לתינוק ולפעוטות. לומדים להכיר את העולם שלנו באמצעות תמונות ראליות שמקלות על הזיהוי וההכרות עם מילים חדשות. התמונות והמילים מסודרות לפי נושאים, הצבעים בולטים והעמודים קשיחים ומתאימים לתינוקות ולפעוטות. בספר כ-50 כיסויים להרמה, לילדים סקרניים שיהנו לגלות עוד ועוד תמונות מתחתם. 14 עמודים קשיחים, באנגלית. רוג’ר פרידי הקים את בית ההוצאה לאור שלו כדי ליצור ספרי למידה מרתקים לתינוקות ולילדים צעירים. Priddy Books מעצבים ספרים חכמים שמציתים סקרנות ויצירתיות, ומעודדים התפתחות ילדים והיכרות שלהם עם העולם סביבם.

 • PR9371 – ספר מישוש לפני השינה
  5490
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  PR9371 – ספר מישוש לפני השינה

  5490

  ספר מישוש לטקס השינה. ילדים יאהבו לראות תמונות תינוקות מתכוננים לשינה, ממש כמוהם, ולמשש טקסטורות שונות. ספר מושלם לאותו זמן ביום שבו נפרדים מהיום העמוס ונרגעים בשקט לקראת השינה. 10 עמודים קשיחים, באנגלית. רוג’ר פרידי הקים את בית ההוצאה לאור שלו כדי ליצור ספרי למידה מרתקים לתינוקות ולילדים צעירים. Priddy Books מעצבים ספרים חכמים שמציתים סקרנות ויצירתיות, ומעודדים התפתחות ילדים והיכרות שלהם עם העולם סביבם.

 • ספר משחק סירים
  6590
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  ספר משחק סירים

  6590

  Potty Fun! משכו, הרימו, סובבו וראו את התמונות זזות ומשתנות. לוו את טד הדב כשהוא לומד איך משתמשים בסיר. עזרו לו לבחור תחתונים וסיר, ראו חיות אחרות משתמשות בסיר ואולי גם אתם תרקדו את ריקוד התחתונים. בשפה האנגלית. רוג’ר פרידי הקים את בית ההוצאה לאור שלו כדי ליצור ספרי למידה מרתקים לתינוקות ולילדים צעירים. Priddy Books מעצבים ספרים חכמים שמציתים סקרנות ויצירתיות, ומעודדים התפתחות ילדים והיכרות שלהם עם העולם סביבם.

 • צביעת קסם עם חפש ומצא משאיות
  6590
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  צביעת קסם עם חפש ומצא משאיות

  6590

  Colour Me Truck ספר שבו צובעים רק במכחול ומים את החלקים שנשארו לבנים בתמונות הצבעוניות. הצבעים מתגלים והתמונה מושלמת. ואז גם מחפשים בתמונה שלושה פריטים.כשהתמונה מתייבשת החלקים שצבענו הופכים שוב ללבנים ואפשר לצבוע אותם שוב ושוב ושוב. מצויין לצעירים להתנסות בצביעה ללא לכלוך להעשרת אוצר המילים למוטרויקה עדינה לפיתוח הבחנה בפרטים וכיף גדול.14 עמודים דפים קשיחים עם מכחול בשפה האנגלית.רוג’ר פרידי הקים את בית ההוצאה לאור שלו כדי ליצור ספרי למידה מרתקים לתינוקות ולילדים צעירים. Priddy Books מעצבים ספרים חכמים שמציתים סקרנות ויצירתיות ומעודדים התפתחות ילדים והיכרות שלהם עם העולם סביבם.

 • צמיחה
  5990
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  צמיחה

  5990

  Growאיך צומחים צמחים? איך גדלות חיות? בואו לגלות בספר פעילות מרתק. מזיזים מסובבים מושכים מרימים ולומדים. רואים כיצד הופך ראשן לצפרדע ביצה לתרנגולת גורים לחיות בוגרות פרחים וזרעים לחיטה ירקות ופירות. ספר מקסים ומסקרן שפותח צוהר לחקלאות ומדע.בשפה האנגלית.רוג’ר פרידי הקים את בית ההוצאה לאור שלו כדי ליצור ספרי למידה מרתקים לתינוקות ולילדים צעירים. Priddy Books מעצבים ספרים חכמים שמציתים סקרנות ויצירתיות ומעודדים התפתחות ילדים והיכרות שלהם עם העולם סביבם.

סנן לפי

גילאים

אייקון חץ למעלה
השארו מעודכנים ותהנו מ - 5% הנחה לרכישה ראשונה באתר, לחצו כדי להרשם
התקשרו אלינו כיתבו לנו בוואטסאפ
דלג לתוכןכפתור לפתיחת תפריט נגישותHandicapped logo whiteHandicapped logo black

תפריט נגישות

הצהרת נגישות