0
/
משלוחים חינם ברכישה מעל 200 ש"ח | מוזמנים לבקר בחנות בכפר שמריהו
משלוחים חינם
ברכישה מעל 200 ש"ח
מרכז מסחרי כפר שמריהו

The OFF Bits

גילאים

סנן לפי

גילאים

 • ArtBit
  5990
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  ArtBit

  5990

  קיים במלאי

  ל-ArtBit יש את הדימיון הכי פרוע בחבורה, הוא ממציא את המתקנים הכי מצחיקים ואת הדמויות הכי מטורפות. סט הרכבה הכולל חוברת הוראות מאויירת המסייעת להרכיב בקלות לפחות 3 מודלים שונים ויוצאי דופן בהתאם ליצירתיות ולדמיון – ממבחר של ברגים, אומים וחלקי מתכת צבעוניים, בעזרת כלי עבודה ייחודי שכלול בערכה.

 • BlazeBit
  5990
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  BlazeBit

  5990

  קיים במלאי

  מה טוב יותר מאופביטס? אופביטס על גלגלים! בערכת ה- BlazeBit הצהובה יש גלגלים ומחברים שיעזרו להתניע את האופביטס שלכם. אז היכון…הכן…סעו! סט הרכבה הכולל חוברת הוראות מאויירת המסייעת להרכיב בקלות לפחות 3 מודלים שונים ויוצאי דופן בהתאם ליצירתיות ולדמיון – ממבחר של ברגים, אומים וחלקי מתכת צבעוניים, בעזרת כלי עבודה ייחודי שכלול בערכה.

 • BuggyBit
  5990
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  BuggyBit

  5990

  קיים במלאי

  מה טוב יותר מאופביטס? אופביטס על גלגלים! בערכת ה- BuggyBit הירוקה יש גלגלים ומחברים שיעזרו להתניע את האופביטס שלכם. אז היכון…הכן…סעו! סט הרכבה הכולל חוברת הוראות מאויירת המסייעת להרכיב בקלות לפחות 3 מודלים שונים ויוצאי דופן בהתאם ליצירתיות ולדמיון – ממבחר של ברגים, אומים וחלקי מתכת צבעוניים, בעזרת כלי עבודה ייחודי שכלול בערכה.

 • CareBit
  5990
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  CareBit

  5990

  נשארו במלאי רק 2

  CareBit הרובוט הרגיש בעל הלב הגדול והרחב תמיד מוכן לתקן כל רובוט שזקוק להברגת ברגים, מתיחת קפיצים או אפילו סתם לתת חיבוק ידידותי. סט הרכבה הכולל חוברת הוראות מאויירת המסייעת להרכיב בקלות לפחות 3 מודלים שונים ויוצאי דופן בהתאם ליצירתיות ולדמיון – ממבחר של ברגים, אומים וחלקי מתכת צבעוניים, בעזרת כלי עבודה ייחודי שכלול בערכה.

 • ElephantBit
  5990
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  ElephantBit

  5990

  קיים במלאי

  צאו להרפתקאה פראית עם ברגים-אומים, קצת יצירתיות והרבה דימיון. חקרו את יבשת אפריקה ביחד עם ה-ElephantBit! סט הרכבה הכולל חוברת הוראות מאויירת המסייעת להרכיב בקלות דגם ייחודי של פיל ממבחר של ברגים, אומים וחלקי מתכת צבעוניים. הפיל מוכן? פרקו אותו והרכיבו עוד שני דגמים ייחודיים, PrinceBit ו-RamBit, או שלבו את הערכה שלכם עם ערכות Offbits נוספות וצרו חיה חדשה מהדמיון.

 • JoyBit
  5990
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  JoyBit

  5990

  נשארו במלאי רק 1

  היא אולי חולמנית ותמימה אבל JoyBit היא זאת מהחבורה שיכולה להרים את מצב הרוח בשניות! עם השקפת העולם הורודה שלה היא מסתובבת לה מאושרת וחסרת דאגות, והיא החברה הכי כייפית שיכולה להיות. סט הרכבה הכולל חוברת הוראות מאויירת המסייעת להרכיב בקלות לפחות 3 מודלים שונים ויוצאי דופן בהתאם ליצירתיות ולדמיון – ממבחר של ברגים, אומים וחלקי מתכת צבעוניים, בעזרת כלי עבודה ייחודי שכלול בערכה.

 • SkyBit
  11990
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  SkyBit

  11990

  נשארו במלאי רק 1

  צאו לטיסה בשמיים עם ה-SkyBit! בעזרת ההוראות המאויירות, ניתן בקלות להפוך את מגוון הברגים, אומים וחלקי המתכת והפלסטיק היחודיים לדגם של הליקופטר, מוכן לתעופה. ההליקופטר מורכב? פרקו אותו, עקבו אחר ההוראות ובנו שני דגמים ייחודיים נוספים DroneBit ו – AlpacaBit. או…עזבו את ההוראות בצד וצרו משהו חדש וייחודי מהדמיון, בעזרת כלי עבודה ייחודי שכלול בערכה.

 • SpiderBit
  5990
  הוסף לWish list
  הוסף לWish list
  x

  SpiderBit

  5990

  נשארו במלאי רק 2

  צאו להרפתקה מזדחלת עם ברגים-אומים, קצת יצירתיות והרבה דימיון. הכירו את ה-SpiderBit בעל ה-8 רגליים! הייתם רוצים להיתקל בו במקרה באמבטיה? בטח! זה בכלל לא עכביש מפחיד! סט הרכבה הכולל חוברת הוראות מאויירת המסייעת להרכיב בקלות דגם ייחודי של עכביש ממבחר של ברגים, אומים וחלקי מתכת צבעוניים. העכביש מוכן? פרקו אותו והרכיבו עוד שני דגמים ייחודיים SpikeBit ו-RazorBit, או שלבו את הערכה שלכם עם ערכות Offbits נוספות וצרו חיה חדשה מהדמיון. הערכה מגיעה עם כלי עבודה ייחודי

סנן לפי

גילאים

אייקון חץ למעלה
השארו מעודכנים ותהנו מ - 5% הנחה לרכישה ראשונה באתר, לחצו כדי להרשם
התקשרו אלינו כיתבו לנו בוואטסאפ
דלג לתוכןכפתור לפתיחת תפריט נגישותHandicapped logo whiteHandicapped logo black

תפריט נגישות

הצהרת נגישות